Şimdi gönüllü ol ve topluluğun için kalıcı olacak bir fark yarat!
Şimdi gönüllü ol ve topluluğun için kalıcı olacak bir fark yarat!
Şu anda aşağıdaki pozisyonlar için gönüllü başvurularını kabul etmekteyiz.
Lokasyon: Istanbul / Türkiye
Alternatif Lokasyon:
Hatay / Türkiye

Etkinlik Sorumlumuz, başkalarına yardım etme ve afet sonrası toparlanma çabalarına katkıda bulunma konularında istekli, kendini işine adamış biridir. Afet sonrası toparlanma ilkelerine ilişkin temel bir anlayışa sahip olmanın yanı sıra, etkinlik düzenleme ve gönüllü faaliyetleri koordine etme konularında da deneyime sahiptir. Etkinlik Sorumlumuz, afetten etkilenen toplulukları desteklemek için yeni şeyler öğrenme, uyum sağlama ve başkalarıyla işbirliği yapma konularında hevesli ve kriz zamanlarında olumlu bir etki yaratmak için gönüllülerle birlikte çalışmaya hazırdır.
Gönüllü Ol
Lokasyon: Istanbul / Türkiye
Alternatif Lokasyon:
Avrupa

Afet İyileştirme Programı Proje Koordinatörümüz, afet sonrası iyileştirme çabalarına katkıda bulunmaya ilgi duyan, iyi organize olabilen, alanında yetenekli biridir. Küçük ölçekli projeleri yönetme ve muhtelif gönüllülerden oluşan ekiplerle çalışma konusunda deneyime sahiptir. İdeal aday, mükemmel problem çözme becerilerine sahip ve afetlerden etkilenen topluluklara yardım etme konusunda isteklidir.
Gönüllü Ol
Lokasyon: Hatay / Türkiye

İçerik Yazarımız, afet sonrası iyileştirme çabalarının olumlu sonuçlarını vurgulayan ilham verici anlatıları paylaşma tutkusuna sahip, yetenekli bir hikaye anlatıcısıdır. Dilbilgisi, üslup ve hikaye anlatma tekniklerine hakim olup, mükemmel yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahiptir. İdeal aday, bloglar, sosyal medya ve haber bültenleri gibi çeşitli platformlar için ilgi çekici içerik oluşturma konusunda deneyimli ve yazı stilini farklı kitlelere hitap edecek şekilde uyarlama konusunda yeteneklidir.
Gönüllü Ol
Topluluğun için bir fark yaratmaya ve pozitif bir etki oluşturmaya hazır mısın?
Sizi Afetten Sonra Yaşam inisiyatifinde gönüllülerden oluşan özel ekibimize katılmaya davet ediyoruz. Zamanınız, becerileriniz ve isteğiniz, anlamlı bir değişim yaratmamıza ve afetlerden etkilenen yerel toplulukları desteklememize yardımcı olabilir. Geçmişiniz veya deneyiminiz ne olursa olsun, katılımınız hizmet verdiğimiz kişilerin yaşamları üzerinde kalıcı bir pozitif etki yaratabilir. Afetten Sonra Yaşam gönüllüsü olarak fark yaratma yolunda ilk adımı atın. Bize bugün bir tanıtım e-postası yazın.
İletişime Geçin